החלפת מצבר בחולון

החלפת מצבר בחולון שירות 24 שעות

החלפת מצבר בחולון היא פעולה שמתבצעת מדי יום על ידי מוסכים ניידים או במוסך המתאים , או בביתך , שירות נפלא תודו  . החלפת מצבר היא פעולה שבשגרת חיינו , מחליפים כל שנה שנתיים ולפעמים יותר אפילו , תלוי בסוג המצבר ובתדירות השימוש ברכב . בחולון יש נותני שירות נפלאים שנותנים שירות זה במקצועיות באמינות ובאדיבות . לאחר חיפוש קצר בגוגל לחיפוש החלפת מצבר בחולון ויעלו לפניכם שלל נותני שירות מצויינים .

איך נדע שבאמת צריך להחליף מצבר ?

ראשית כל צריך לוודא שהבעיה היא לא במצבר , לפעמים האנרגיה במצבר נגמרה , האלטרנטור לא תקין , כבל הקשור למערכת החשמל אולי השתחרר נקרע או התבלה , אולי הקשנו קוד לא נכון בקודן הרכב , או פשוט סתם לא הנענו נכון את הרכב . איש המקצוע מקצוען ידע לאבחן בעיות אלו יותר לעומק , ראשית בתור נהג צריכים באמת לראות שניסינו להניע את הרכב לא על הילוך drive d בהילוכים לדוגמא , ולוודאות שאנחנו על מצב פארקינג בהילוכים .

עוד קצת מידע על מערכת ההנעה

ברכבנו שני מרכיבים עיקריים :

המצבר ששומר על האנרגיה הוא צובר ואוגר את האנרגיה כדי להפעיל ולתת כוח אל הסטרטר , והוא המאגר הכללי של
אנרגיית החשמל שסוגרת מעגל עם המנוע בסופו של דבר .
עוד חלק עיקרי הוא האלטרנטור , האלטרנטור  .

יש מגוון מותגי מצברים איכותיים , וביניהם שנפ המצבר אשר מיוצר בישראל

לכל רכב מיועד מצבר בעל אנרגיית ועוצמת זרם ממצבר מתאים , לאופנועים ולכלים דו גלגליים יש מצבר עם עוצמת זרם שמתאימה להם ולכן מצבר של רכב פרטי לא יתאים להם , כך גם למשאית המצבר המיועד לה ,לרכב פרטי כמובן המצבר שיתאים לו ועוד.

מצבר לרכב בחולון עד הבית

אלה הם סוגי המצברים אשר נמכרים בישראל על פי מותגים : שנפ , ורטה , בוש , ניסאן פוואר , טיטניום , וולטה ועוד .
לכל מצבר יש את האמפר שמתאים לרכב מסוים .

ובאנגלית : varta , nissan power , titanium , volta .

מצבר בחולון מחירים

מחירי המצברים משתנים , יש זולים יש יקרים , המחירים נעים בין 200 עד ל 800 שקלים כולל עבודה  של בעל המקצוע .

הצעות המחיר הן רבות ולפעמים יוצאים במוסכים הניידים במבצעים מתחשבים ללקוחות , לפעמים יש מחירים שמתאימים לכל כיס וצריך לחפש את המבצעים . השירותים של בעלי מקצוע שבאים להחליף מצבר במידת הצורך גם בבית הלקוח או במקום שנתקעת בו או בכל מקום שתבחר , השירות הוא נפלא ביותר ומתחשב , צריך להפעיל שיקול דעת ולמצוא בעל מקצוע אמין . שירות עד מקום הלקוח לפעמים נוח מאוד ובכך לא צריך לגרור את הרכב או לחפש מי שיעזור להניע לכם את הרכב עם כבלים או בוסטר ,

המחירים משתנים ממקרה למקרה לרוב המכונאי או החשמלאי אשר יטפל בכם יתחשב בכם ובכיס שלכם .

החלפת מצבר בחולון המלצות

לסיכום החלפת מצבר בחולון היא משתלמת במיוחד כי יש מוסך נייד תמיד שנמצא בכוננות אם תתקעו ויבוא לחלץ אתכם ולטפל בכם אם הרכב שלכם יתקע .

ניתן להזמין עוד שירותי  החלפת מצבר ראשון לציון והסביבה

למה לשלם יותר ?
מלאו את הפרטים וקבלו אתר המחירים הטובים ביותר
התקשר עכשיו 050-9997210