החלפת מצבר ברמת גן

החלפת מצבר ברמת גן המלצות

 

החלפת מצבר ברמת גן מתאפשרת היום במגוון מקומות , במקום שתבחר , או במגוון מקומות שנותנות שירות זה . החלפת מצבר היא דבר שגרתי שבשגרת חיינו מחליפים כל שנה שנתיים ולפעמים יותר אפילו , תלוי בסוג המצבר ובשימוש ברכב . ברמת גן יש נותני שירות נפלאים שנותנים שירות זה במקצועיות באמינות ובאדיבות . קליק אחד בגוגל לחיפוש החלפת מצבר ברמת גן ותמצאו שלל נותני שירות מצויינים .

אפשר לקבל שירות של החלפת מצבר עד הבית

החלפת מצבר ברמת גן

להחליף מצבר לרכב

קודם כל צריך לוודא שהבעיה היא לא החלפת מצבר , לפעמים טעינת המצבר נגמרה , אלטרנטור לא תקין , רצועה מסוימת הקשורה לחשמל אולי השתחררה , אולי הקשנו קוד לא נכון  בקודן הרכב , וכל מיני ניסיונות הנעה לא נכונות . מישהו מקצוען יכול לאבחן בעיות אלו יותר לעומק אבל בתור נהג צריכים באמת לראות שלא ניסינו להניע על מצב drive d בהילוכים לדוגמא , ולוודאות שאנחנו על מצב פארקינג בהילוכים .

באוטו יש שני מרכיבים –

הבטריה שהיא שומרת על האנרגיה כדי להפעיל את הסטרטר

, המקור , המאגר שמזרים אנרגיה למנוע .

המרכיש השני הוא האלטרנטור , האלטרנטור נותן את הזרם על מנת שהמצבר ( בטרייה תהיה טעונה ) .

סוגי מצברים

לכל רכב מתאים לו סוג מצבר בעל תפוקת זרם מתאימה , למשאית מצבר שמתאים לה לדוגמא , לאופנוע לא יתאים מצבר של משאית או של רכב ושל משאית כמובן לא יתאים לשל רכב או של רכב מסחרי או כל רכב גדול שלא יהיה .

יש גם סוגי מצברים שונים מבחינת מותגים : שנאפ , ורטה , בוש , ניסאן פוואר , טיטניום , וולטה ועוד . לכל מצבר יש את האמפר שמתאים לרכב מסוים .

ובאנגלית : varta , nissan power , titanium , volta .

החלפת מצבר ברמת גן מחירים

מחירי המצברים משתנים , יש זולים יש יקרים , יש מחירים בין היקרים לבין הזולים ,

יש ב 700 ויש ב 500 ויש גם ב 300 , יש כל מיני מחירים לפעמים יש מבצעים לפעמים יש מחירים שמתאימים לכל כיס וצריך לחפש את המבצעים . יש שירותים של בעלי מקצוע שבאים להחליף מצבר במידת הצורך גם בבית הלקוח או במקום שנתקעת בו או בכל מקום שתבחר , השירות הוא לרוב אדיב מקצועי ואמין , צריך להפעיל שיקול דעת ולמצוא בעל מקצוע אמין . שירות עד מקום הלקוח לפעמים נוח מאוד ובכך לא צריך לגרור את הרכב או לחפש מי שיעזור להניע לכם את הרכב עם כבלים או בוסטר ,

המחיר הוא משתלם מאוד לרוב ולא מוסיפים על הגעה למקום שתצטרכו .

החלפת מצברים לרכב עד הבית

לסיכום החלפת מצבר אפשרית בהרבה דרכים כמו שציינתי למעלה ,

בהצלחה .

למה לשלם יותר ?
מלאו את הפרטים וקבלו אתר המחירים הטובים ביותר
התקשר עכשיו 050-9997210