טיפול לרכב

טיפול לרכב – כל המידע החשוב על החלפת מצבר

  טיפול לרכב מהו ?   טיפול לרכב הוא טיפול תקופתי שכל רכב שעבר קילומטרז' מסוים או תקופת זמן שקבע היצרן שלאחריהם הרכב יהיה זקוק לטיפול התקופתי הזה . טיפול לרכב מתבצע לאחר שימוש של תקופה שמשתנה מרכב לרכב .  קבלו מידע נוסף על תיקונים לרכב טיפול לרכב

מה כולל טיפול לרכב ?

  בטיפול לרכב מתבצעת החלפה של שמנים ונוזלים כגון : שמן מנוע , נוזל הבלמים, נוזל קירור ושמן גיר . וכן חלקי חילוף שלהם בלאי סביר כדוגמת מצתים ומסננים שונים – מסנן שמן, מסנן אוויר, פילטר מזגן, ופילטר דלק . כחלק מהטיפול והבדיקה גם המוסכניק המוסמך יכול להגיע למסקנה שהרכב זקוק לעוד תיקונים והוא יכול למצוא עוד חלקים שהתבלו לאחר תקופת השימוש מהטיפול הקודם או מתחילת הנסיעה הראשונה ברכב החדש , חלקים במערכת הבלמים , רצועת טיימינג , מגבי השמשות , אחורית וקדמית ,  גומיות ועוד .   

בעל המקצוע הנבחר 

  בעל המקצוע חייב להיות אמין מקצועי ביותר ולא חובבן או חבר שהציע לכם עזרה בטיפול לרכב . טיפול לרכב חייב להתבצע לאחר בדיקה מלאה ומקיפה של כל מערכות הרכב . לאחר בדיקה זו המכונאי יקבל אינדיקציה מה הוא צריך להחליף ברכב  ומה לא צריך להחליף השיקולים שלו חייבים לבוא מתוך אמינות מלאה , ידוע שבתחום הרכב לא חסר בעלי מקצוע שדוחפים ללקוחות שלא מבינים כלום בתחום כל מיני תיקונים והחלפות של חלפים שהלקוח בכלל לא צריך , פשוט מרמה . באזור המרכז ובגוש דן יש המון בעלי מקצוע אמינים , יש ממליצים ויש ביקורות שמוכיחות ומביאות לנו אותם על מגש של כסף ברחבי גוגל . החיפוש צריך להיות ממוקד ותכליתי וצריכים לא להתפתות למחירים נמוכים או למילים יפות של מכונאים , אלא רק למכונאי מומלץ שהביקורות עליו רבות וההמלצות עליו חד משמעיות .   

טיפול לרכב והצעת מחיר במקום שתבחרו

  אפשר למצוא גם טיפול לרכב בבית הלקוח . מזמינים את המכונאי והוא מגיע במהירות הבזק לתת הצעת מחיר , לאבחן מה רכבכם צריך מה מצבו מבחינה מכנית עד כמה שיוכל ולמצוא את הטיפול המושלם לרכבכם . במידת הצורך הוא יבצע את הטיפול אצלכם במקום שתבחרו ואם יצטרך להמשיך את הטיפול במוסך , או שידרוש לעשות את כל הטיפול במוסך המקצועי שלרשותו אז הוא יודיע לכם וככל הנראה ייקח את הרכב עמו בנסיעה עד למוסך ויבצע עבורכם את כל הטיפול באישורכם .  

לסיכום 

  טיפול לרכב הוא דבר שכל בעל רכב יצטרך לעבור לאחר תקופת שימוש ברכב שבו הרכב התבלה מספיק עד כדי החלפת שמנים ונוזלים מסננים ופילטרים , ועוד מגוון חלפים שהתבלו ברכב לאחר תקופת השימוש הסבירה . בהצלחה במשימה .
תקציר מאמר
שירותים נוספים